Młoda lubelska wokalistka wydała debiutancki singiel

0
957

Amelia Bakalarz ma 15 lat i pochodzi z Opola Lubelskiego. W piątek (24 lipca) premierę miał jej debiutancki singiel. “Przed siebie”, bo taki nosi tytuł, opowiada o walce o marzenia.

– Utwór opowiada o tym, że mimo przeszkód stawianych na drodze każdego człowieka trzeba dążyć do upragnionego celu. Iść przed siebie i spełniać marzenia szanując przy tym innych ludzi. Współpracowałam z moją instruktorką śpiewu Agnieszką Wiechnik, wizażystką, makijażystką i stylistką Elizą Pieńkoś, Rafałem Popem, który nakręcił i zmontował cudowny teledysk nagrywany w TN Studio w Lublinie i MAVOII, producentem piosenki – opowiada z zaangażowaniem Amelia Bakalarz.

Młodej wokalistce zależy też na tym, aby swoim utworem przekazać innym ważne wartości. – Chciałabym przekazać, że mimo przeciwności losu nie należy się poddawać. Trzeba biec do celu i spełniać marzenia, bo to jest najważniejsze – tłumaczy.

Teledysk do utworu możecie zobaczyć na YouTube, a utwór pojawi się również na Spotify, Tik Toku oraz w mediach społecznościowych. – Zależy mi, aby piosenka dotarła do jak największej ilości osób w każdym wieku. Chce dalej się rozwijać i kształcić w kierunku muzycznym, ponieważ jest to moja umiłowana pasja od dzieciństwa – podkreśla młoda artystka.

Chociaż debiutancki singiel był jednym z marzeń młodej wokalistki, Amelka opowiada również o tych, których jeszcze nie spełniła. – Chciałabym wydać własną autorską płytę. Jeździć w trasy koncertowe i śpiewać ludziom. Chciałabym, żeby kiedyś te marzenia się spełniły – nie kryje.

– Amelka jest bardzo pracowita, bardzo dojrzała jak na swój wiek, pracuje się z nią jak z dorosłą osobą. Jest ambitna, bardzo szybko się uczy i co ważne, ma w sobie dużo pokory i skromności. To zaleta w dzisiejszych czasach. Prowadzę Amelkę wokalnie już od kilku lat i obserwując jej rozwój i upór, jestem przekonana, że w przyszłości nieźle namiesza na polskiej scenie muzycznej. Z całego serca jej tego życzę – podkreśla Agnieszka Wiechnik, wokalistka i trener wokalny. – Jest skromna, ale jednocześnie ma w sobie ten pazur. Już dziś mogę zdradzić, że nie poprzestaniemy na tym jednym singlu!

Fot. Materiały artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments