Natalia Wawrzyńczyk ma 14 lat i pochodzi z gminy Wólka. Śpiewa od 8 lat. Przez ostatnie miesiące swój talent rozwijała w programie The Voice Kids, gdzie trenowała pod okiem Tomsona i Barona. Teraz Natalia powraca do nas z nowym singlem, który po raz pierwszy usłyszymy 24 marca na kanale YouTube.

„Niedorosła miłość” to tytuł singla Natalii Wawrzyńczyk, który powstał przy współpracy z Agnieszką Wiechnik i producentem MAVOOI. – Słowa do piosenki napisała Agnieszka Wiechnik, moja dawna nauczycielka śpiewu, którą bardzo cenię za to co robi. Zawsze mogę na nią liczyć, wspiera mnie w moich poczynaniach muzycznych – podkreśla Natalia.

Piosenka ta opowiada o pierwszym szkolnym zauroczeniu i miłosnej przyjaźni między chłopakiem i dziewczyną. – Po nagraniu piosenki w studio, wspólnie z panią Agnieszką zrodził się w głowie pomysł o stworzeniu teledysku do piosenki. Zajęła się ona scenariuszem, który powstał spontanicznie – dodaje młoda artystka.

Zdjęcia do teledysku kręcone były w plenerze w Lublinie przez Rafała Popa. Natomiast sceny zrealizowano miedzy innymi na placu Litewskim i na schodach zamkowych. – W teledysku wzięli udział tancerze ze Szkoły Tańca Dance Mania w Lublinie, z którymi już wcześniej miałam przyjemność pracować przy pierwszym moim teledysku do piosenki pt. Głowa pełna dźwięków. Oprócz nich w teledysku wystąpił Karol Mazurek – opowiada Natalia. I zaznacza, że teledysk był kręcony pod koniec ubiegłych wakacji. –  Było przy tym dużo pracy, ale również dobra zabawa – dodaje.

Fot. Materiały artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments