Mają już na koncie pierwsze sukcesy, a teraz walczą o tytuł The Voice Kids. Natalia, Ola i Ala, bo o nich mowa, pochodzą z województwa lubelskiego i biorą udział w 3 edycji popularnego talent show dla dzieci.

– Największa zaletą wszystkich dziewczynek jest pracowitość i cierpliwość w dążeniu do celu. Mimo młodego wieku, doskonale wiedzą, czego chcą – mówi z zachwytem Agnieszka Wiechnik, wokalistka i trener wokalny. To pod jej okiem uczyły się młode wokalistki.

– We trzy wzięły udział w nagraniu piosenki i klipu „za chwile święta”, którą napisaliśmy z Rafałem Koniecznym i zaprosiliśmy wiele wspaniałych gwiazd do współpracy. Zaśpiewała z nami Majka Jeżowska, Marek Piekarczyk, Piotr Kupicha i Jacek Zieliński ze Skaldów – wspomina Agnieszka Wiechnik.

Natalia

Natalia Wawrzyńczyk ma 14 lat i pochodzi z Gminy Wólka. Śpiewa od 8 lat. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór Closer z repertuaruNe-Yo.

– Do programu poszłam po to, by przeżyć nową przygodę w swoim życiu, a zachęciła mnie Agnieszka Wiechnik i moi rodzice. Oni stwierdzili, że ładnie śpiewam i mogę spróbować swoich sił – mówi dziewczynka.

Doskonalić swój warsztat będzie w drużynie Tomsona i Barona z Afromental. – Wybrałam chłopaków, bo są najstarsi i mają największe doświadczenie ze sceną. Ich wskazówki będę już zawsze pamiętać, bo były bardzo przydatne. Oni są sympatyczni, bardzo zabawni i mają świetny kontakt z dziećmi – podkreśla Natalia. I dodaje, że nigdy nie będzie żałowała swojego wyboru.

Wcześniej Natalię mogliśmy zobaczyć w programie Must be The Music – Tylko Muzyka!, w którym wzięła udział w wieku zaledwie 9 lat. Była ona również w dziesiątce finalistów Eurowizji Junior w preselekcjach, na których wystąpiła z piosenką napisaną przez Wiechnik.

– Z Natalką nagrałyśmy również klip „Dwa światy jeden czas” dla dzieci z autyzmem przy współpracy z Formacją Tańca Towarzyskiego „Gamza” oraz Akademią Pana Piotra – podkreśla Agnieszka Wiechnik. – Natalki już od jakiegoś czasu nie uczę, ale mamy kontakt i współpracujemy przy rożnych projektach muzycznych. Stworzyłyśmy między innymi singiel z producentem MAVOOI z Madery, którego premiera będzie na wiosnę – zaznacza trenerka.

Ala i Ola

Ala i Ola Tracz są siostrami. Mieszkają w Stojeszynie. Ala ma 9, a Ola 14 lat. Wspierają się nie tylko na co dzień, ale również w The Voice Kids. – Obie wygrały międzynarodowy festiwal na Malcie i zgarnęły główne nagrody w Bułgarii, gdzie reprezentowały Polskę – wspomina z zachwytem Wiechnik. Ala brała również udział w programie Mali Giganci i obecnie ze swoją trenerką pracuje nad singlem.

Swoją przygodę w The Voice Kids będą kontynuowały pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. – Wybrałyśmy Dawida, ponieważ on ma bardzo dobry kontakt z uczestnikami i jest świetną osobą. Jest pozytywny i jest moim idolem od pierwszej edycji! – śmieje się Ola Tracz, która zaśpiewała piosenkę Never Give Up z repertuaru Sii i odwróciła wszystkie trzy fotele.

Ola

– Od początku sobie mówiłam, że jak się dostanę do programu, to idę do Dawida – dodaje. Ola śpiewa od czwartego roku życia. Pasją do muzyki zaraziła ją mama. – Mama gra w kościele na organach i śpiewa, więc to się od niej zaczęło – przyznaje dziewczynka.

Jej siostra Ala, w programie wystąpiła z utworem Michaela Jacksona „I’ll Be There”. – Bardzo kocham śpiewać i to był główny powód, dla którego zdecydowałam się pójść do programu. Chciałam spróbować moich sił – podkreśla Ala. – Dawida wybrałam, bo ma z nami bardzo dobry kontakt. Lubię wszystkie piosenki, więc wszystko chętnie zaśpiewam! – śmieje się dziewczynka.

Ala

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments