Pięciogwiazdkowy hotel Alter zaplanował wiele atrakcji z okazji walentynek. Odbędzie się m.in. Walentynkowa Noc Saunowa. – Chcemy, by każdy uczestnik od podstaw poznał kulturę saunowania i mógł cieszyć się rytuałami właśnie w naszym hotelu – zachęca Dariusz Łazowski, manager marketingu Hotelu Alter.

Seanse aranżowane przez saunamistrza odbywają się w saunie suchej oraz łaźni parowej. Dopełnieniem doznań jest tematyczny bufet. Podczas najbliższej nocy saunowej (piątek, 14 lutego) pod okiem specjalisty, Bartka Wybrańskiego, wykonacie też naturalny peeling do ciała.

Noce saunowe odbędą się również w lutym i marcu. – Taki relaks to idealny pomysł na wieczór z ukochaną osobą podczas zbliżających się walentynek, jak również na spotkanie w gronie przyjaciół lub partnerów biznesowych – dodaje manager hotelu.

Alterowe Noce Saunowe rozpoczynają się o godzinie 20:00 i trwają do 24:00. Wejście na spotkanie to koszt 150 zł od osoby.

Degustacyjna kolacja Walentynkowa

Hotel Alter wraz z Restauracją EGO zapraszają również na romantyczną kolację przy świecach z 5-daniowym menu ze specjalnie skomponowanymi koktajlami. Podczas wieczoru czeka na was kolacja z wyjątkowych kompozycji smakowych, wyjątkowe koktajle oraz After Party w hotelowym Coctail Barze. Degustacyjną kolację walentynkową hotel serwuje 14 lutego w kilku odsłonach; o godzinach 15.00, 17.30, 20.00 i 22.30. Wieczór kosztuje 149 zł od osoby. After Party potrwa od godz. 19 do 24.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments