Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Jeśli tak to teraz będzie ku temu okazja. W sobotę (9 lipca) i w niedzielę (10 lipca) na parkingu przed Targami Lublin będziemy mogli wziąć udział w Monster Truck Show. Początek wydarzenia o godzinie 20:00.

Monster Truck Show to impreza na świeżym powietrzu z efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi, między innymi zabawą ogniem i robienie dymu. Podczas wydarzenia zobaczymy pokazy driftu przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon, kontrolowane wypadki, a także przebijanie głową płonącej ściany jadąc na masce BMW.

– Nie zabraknie też przejazdów przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, a także jazdy na bocznych kołach samochodem i quadem. A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach – zachęcają organizatorzy.

Dodatkowo, na wydarzeniu pojawi się jedyny w Polsce autorobot i najnowszy monster truck. Wychodząc naprzeciw najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą oni mogli zupełnie za darmo przejechać się jednym z potężnych Monster Trucków.

Bilety są do nabycia w kasach, bezpośrednio przed wydarzeniem. W oba dni pokazy rozpoczynają się o godzinie 20:00. Kasy będą czynne od godziny 18:00.

Od 3 do 10 roku życia – 30 zł

Od 10 do 17 lat – 40 zł

Dorośli – 50 zł

Dzieci do 3 roku życia – gratis

Fot. Materiały prasowe organizatorów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments