VIVO! Summer Vibes. Filmy, warsztaty i targ śniadaniowy

0
183

Pokaz plenerowy filmu „Jeźdźcy Sprawiedliwości”, targ śniadaniowy, warsztaty robienia drinków bezalkoholowych i konkurs na najlepsze letnie wypieki, które oceni znana influencerka Ola Nowak. To tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na start VIVO! Summer Vibes. Imprezy zaplanowane zostały od czwartku (7 lipca) do soboty (9 lipca).

Festiwal będzie się odbywał w każdy wakacyjny czwartek, piątek i sobotę. W każdy wakacyjny czwartek o godz. 21:00 widzowie rozsiądą się w wygodnych leżakach i obejrzą popularne polskie i zagraniczne produkcje. O tym, jaki film zostanie wyemitowany, zdecydują sami w głosowaniu internetowym na Facebooku VIVO! Lublin.

W piątki w godz. 18:00-21:00 w strefie chill będą odbywać się aktywności dla młodzieży i dorosłych. Z kolei w soboty o godz. 10:00 trenerzy z klubu Xtreme Fitness Gym poprowadzą zajęcia fitness, a w godz. 14:00-18:00 animatorzy do wspólnej zabawy zaproszą całe rodziny. Dla najmłodszych przygotowano wielkie memory, drewniane klocki, a dla nieco starszych karty do gier towarzyskich.

Mocny start VIVO! Summer Vibes

W piątek (8 lipca)) na tarasie VIVO! Lublin pojawi się jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Ola Nowak spotka się z fanami w godz. 18:00-21:00. Będzie możliwość porozmawiania i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. To jednak nie wszystko. Ola wraz z profesjonalnym baristą poprowadzi warsztaty robienia orzeźwiających i atrakcyjnych wizualnie drinków bezalkoholowych. Zajęcia będą transmitowane na żywo w mediach społecznościowych.

Dodatkowo każdy, kto do godz. 18:30 przyniesie własnoręcznie zrobione ciasto lub letni deser, którego motywem przewodnim są czekolada i owoce, będzie mógł wygrać nagrodę specjalną od influencerki. Konkurs na najlepsze wakacyjne ciasto zostanie rozstrzygnięty o godz. 19:30.

W sobotę (9 lipca) będziecie mogli posilić się na targu śniadaniowym od godziny 10:00 do 12:00 lub spalić trochę kalorii na zajęciach fitness. Zajęcia poprowadzone zostaną o godzinie 10:00. Po południu ( w godzinach 14:00 – 18:00) animatorzy przygotowali gry i zabawy dla całych rodzin. Na uczestników czekają też bezpłatne lody.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments