Na mieszkańców Lublina czeka motoryzacyjny weekend. W weekend (26 i 27 września) w Targach Lublin odbędzie się kolejna edycja Moto Session. Początek wydarzenia o godzinie 10.

Moto Session to przede wszystkim wystawy samochodów i motocykli. Podczas wydarzenia będziemy mogli zapoznać się z ofertą około 100 wystawców. Na terenie lubelskiej hali targowej zaparkują auta prezentowane przez dealerów znanych i popularnych marek. Nie może zabraknąć też motoryzacyjnych perełek. Organizatorzy stawiają zarówno na klasykę, jak i nowoczesność. Pojawią się auta egzotyczne i tuningowane, a także rzadkie pojazdy zabytkowe. To wszystko znajdziemy w strefie dealerów.

Jedną z większych stref będzie strefa DetailSession by MotoKasia. Spotkacie w niej najlepszych specjaliści z dziedziny auto detailingu. Swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci chemii, sprzętu, padów polerskich i kosmetyków. Oprócz tego będzie można zobaczyć profesjonalistów w akcji podczas specjalnych pokazów.

Poza ofertą dealerów będą na Was czekać ekstremalne pokazy między innymi z driftu i stuntu.

W Moto Session każdego dnia możecie wziąć udział do godziny 17. Bilety kupić w cenie 12 zł (bilet ulgowy), 18 zł (bilet normalny) oraz 15 zł (bilet studencki).

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments