Ryk silników rozpocznie nowy sezon motocyklowy w niedzielę (14 kwietnia) na placu przed Parkiem Naukowo-Technologicznym w Lublinie. Piknik rodzinny rozpocznie się o godzinie 12.

– Chcemy pokazać, że kochamy swoje życie, a motocykle to nasza największa pasja. Staramy się walczyć ze stereotypem potencjalnych „dawców organów”, a także promować bezpieczną i kulturalną jazdę – mówi Mateusz Talarowski, organizator pikniku.

Motocykliści na rozpoczęciu sezonu spotkają się już po raz trzeci. Akcja jest organizowana przez Moto Inicjatywę. Wydarzenie jest skierowane do całych rodzin. To dla nich zaplanowano dmuchane zjeżdżalnie, jazdę trójkołowymi rowerkami oraz malowanie twarzy.

Na pikniku nie zabraknie również koncertów. Na scenie wystąpi zespół Deltha oraz Smoktau. Będą również pokazy tańca i ratownictwa medycznego przygotowane przez ochotniczą służbę ratowniczą. Czekać na Was będzie również strefa Moto quad, Moto food truck oraz strefa track day. W ramach tej ostatniej poszerzycie swoją wiedzę na temat szkoleń motocyklowych organizowanych na torze w Ułężu.

– Odwiedzi nas również Autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, w którym będzie można oddać krew dla potrzebujących, których znacznie przybywa w okresie wiosennym i wakacyjnym – podkreśla Talarowski.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments