W piątek (22 kwietnia) na stadionie przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie Motor Lublin zmierzy się z Zooleszcz GKM Grudziądz S.A. Domowe spotkanie lubelskich Koziołków rozpocznie się o godzinie 18:00. Wiemy co z biletami na to spotkanie.

Sprzedaż biletów na mecz rozpocznie się w środę (20 kwietnia) o godz. 20.00 na stronie eventim.pl. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 8 biletów. Bilety normalne kupicie w cenie 50 zł, a ulgowe w cenie 40 zł. Bilet dziecięcy (do końca szkoły podstawowej) możecie nabyć w cenie 20 zł.

Klub informuje, że ma jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Bramy na stadion dla osób posiadających karnety zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu. Pozostałe osoby zaczną być wpuszczane 1,5 godziny przed spotkaniem. Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments