Hałas, pośpiech, ciągła praca i natłok obowiązków. To wszystko sprawia, że coraz rzadziej możemy się wyciszyć, a nasze próby odzyskania spokoju i równowagi kończą się na rozmyślaniu o tym, co powinniśmy zrobić jutro.

Sport, spotkania ze znajomymi, czy dobry film przy kubku ulubionego napoju z pewnością łagodzą te objawy. Jednak nie zawsze wyciszają nas i pozwalają nam w pełni odpocząć. Z pomocą przychodzi tu muzyka.

Już w środę, 19 stycznia, o godzinie 19 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury odbędzie się ciekawy koncert terapeutyczny z krótką, praktyczną pogawędką o muzykoterapii i jej zastosowaniu w codziennym życiu.

Podczas spotkania „Na jawie jak we śnie” dowiemy się jak dobrać muzykę do aktualnego nastroju oraz sytuacji. Podczas spotkania pomoże nam w tym połączenie dźwięków saksofonu wykonywanych przez muzykoterapeutę oraz projekcja obrazów natury, która wprowadzi słuchaczy w odstresowujący nastrój.

Na saksofonie zagra dla nas Marcin Walas, a na instrumentach klawiszowych Szymon Pocheć. Koncert poprowadzi Michał Skorżyński. Bilety na relaksujący seans kosztują 5 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments