W niedzielę odwiedziliśmy Park Edukacji i Rozrywki – Farma Iluzji, który zlokalizowany jest w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.

Farma Iluzji to ponad 6 hektarów wypełnionych atrakcjami. Znajdziecie tu eksponaty ze świata iluzji, duże budowle, które zmieniają prawa grawitacji. Warto zajrzeć do Latającej Chaty Tajemnic, czy tunelu zapomnienia. Koniecznie wybierzcie się też do Muzeum Egipskiego, gdzie czekają na Was ciekawe eksponaty, jak np. mumia. Dla najmłodszych wizyta w nim będzie miała też walor edukacyjny. Na terenie parku jest też sporo miejsc do zabawy i wypoczynku, m.in. place zabaw, labirynty, czy strefa wodna z basenem, plażą i leżakami.

Warto zwrócić uwagę również na bardzo dobry dojazd z Lublina. Już na miejscu do Waszej dyspozycji znajduje się duży parking, gdzie możecie zostawić auto. Będziecie zaskoczeni świetną organizacją tego miejsca i przyjazną atmosferą, jaka tu panuje. Na każdym kroku spotkacie ubranych w jednolite stroje pracowników parku (dzięki czemu są widoczni z daleka), którzy z wielkim zaangażowaniem udzielają informacji i pomagają w korzystaniu z licznych atrakcji.

Farma Iluzji to nie jest miejsce wyłącznie dla dzieci, również dorośli nie będą się tu nudzić. Nawet nie poczujecie, kiedy minie kilka godzin. Nie musicie się martwić również tym, że zgłodniejecie podczas odkrywania kolejnych atrakcji. W parku czeka na Was strefa gastro, w której zjecie nie tylko lody i inne łakocie, ale też możecie zamówić obiad.

Park położony jest w pięknym miejscu wśród zieleni. Z pewnością w nim odpoczniecie i oderwiecie się od codzienności, a Wasze dzieci spędzą wspaniały wakacyjny dzień. Farma Iluzji to miejsce, do którego chce się wrócić.

Gdzie znajdziecie Farmę Iluzji?

Mościska 9 koło Woli Życkiej

Relacja i zdjęcia: Ewelina Pilaszewska

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments