„Nie gniewaj się na mnie Polsko” to tytuł koncertu, który zagrany zostanie w czwartek (11 listopada) w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Wydarzenie zorganizowane z okazji Święta Niepodległości rozpocznie się o godzinie 18.

W repertuarze widowiska znajdą się współczesne polskie przeboje muzyki rozrywkowej takich artystów, jak Katarzyna Nosowska, T. Love, Zalewski czy Eldo. Nie zabraknie także utworów największych gwiazd polskiej muzyki: Zbigniewa Wodeckiego, Grzegorza Ciechowskiego, Maanamu czy Maryli Rodowicz.

Artyści chcą pokazać, że o Polsce można mówić nie tylko przez XIX-wieczne pieśni. Najważniejszym przesłaniem koncertu będzie hasło: trzeba rozmawiać, nawet, jeśli mamy różne poglądy – bo Polska to nasze wspólne dobro.

Gościem specjalnym widowiska będzie Kasia Cerekwicka, wokalistka uwielbiana przez publiczność, a także gwiazda festiwali w Opolu i Sopocie. Na scenie zobaczymy również solistów Teatru: Kamilę Lendzion, Paulinę Janczaruk, Dorotę Szostak-Gąska, Jakuba Gąskę, Patryka Pawlaka, Patrycjusza Sokołowskiego i Andrzeja Witlewskiego, a także chór, balet i band Teatru Muzycznego w Lublinie.

Bilety możecie nabyć w cenie 70 i 80 zł w kasie biletowej Teatru. Rezerwacji można dokonać pod nr telefonu: 81 532 96 65 lub 502 662 956.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments