Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, o godz. 9 ruszy w Lublinie bieg wymagający wytrzymałości, sprytu i siły. Uczestnicy będą zmagać się z przeszkodami na terenach Bike Park Lublin. Czekają atrakcyjne pamiątki i wiele atrakcji.

Bieg Ninja Race to wydarzenie, w którym każdy z uczestników ma do pokonania trasę o długości ok. 4 km w czasie nie dłuższym niż 2 godziny. Wszyscy biegacze zmierzą się z blisko 20 przeszkodami. Część z nich będą stanowić warunki naturalne terenu: obszary podmokłe, bagniste i piaszczyste, wzniesienia, lasy i zbiorniki wodne. Dodatkowo organizatorzy przygotują na trasie liny, ściany, zasieki i obciążenia.

Bieg został podzielony na dwie serie: NINJA „PRO” i Seria OPEN. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla uczestników oceniających swoją kondycję fizyczną jako ponadprzeciętną, wystarczającą do samodzielnego ukończenia biegu, którzy pragną walczyć o specjalne nagrody fundowane przez sponsorów biegu.

Uczestnicy Serii OPEN, mogą korzystać ze wzajemnej pomocy w pokonywaniu przeszkód. Biegacze będą dopuszczani do biegu falami po maksymalnie 60 osób co 30 minut.

Każdy znajdzie w pakiecie specjalną koszulkę sygnowaną logiem biegu, chip i tradycyjną kurację błotem. Na mecie na wszystkich będą czekać opaski na głowę i pamiątkowe medale.

Wciąż jest możliwość zapisania się na sobotni bieg. Pakiety kosztują od 110 do 120 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments