Noc Księgarni to ogólnopolskie wydarzenie, które zorganizowane zostanie po raz drugi. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa wszystkie wydarzenia, w tym też te zaplanowane w Lublinie odbędą się online.

Od czwartku (15 października) do soboty (17 października) w całej Polsce odbędzie się ponad 200 wydarzeń i dziesiątki spotkań z autorami książek. W programie przewidziano między innymi spotkania autorskie, koncerty, całonocne czytanie książek, warsztaty literackie i konkursy dla czytelników.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia będą atrakcje zarówno dla tych młodszych, jak i starszych czytelników. W Lublinie będzie można wysłuchać spotkania z Dorotą Masłowską czy też opowieści o magicznym Lublinie.

Program

15 października, godz. 18:00, Księgarnia Dosłowna w Lublinie

Spotkanie online z Dorotą Masłowską, zdobywczynią nagrody Nike. W wydarzeniu możecie wziąć udział poprzez transmisję online na profilu Facebook Księgarni Dosłowna.

15 października 2020, 18:00, Księgarnia Między Słowami w Lublinie

„Magiczny Lublin. Opowieści o czartach i duchach” – spotkanie online z Magdaleną Kowalską-Cichy, autorką książki „Magia i procesy o czary w staropolskim Lublinie”

16 października 2020, 21:00, Noc Księgarń na Facebooku

Historia bez cenzury. Noc Księgarń z Wojtkiem Drewniakiem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments