Niemiecka firma będąca jednym z wiodących na świecie dostawców specjalistycznych technologii wyświetlania, technologii dotykowych i systemowych dla przemysłu właśnie dziś, 11 kwietnia rozpoczęła swoją działalność w Lublinie.

Firma zajmuje się rozwojem, produkcją i wprowadzaniem na rynek innowacyjnych zespołów elektronicznych, wbudowanych komputerów PC oraz płaskich monitorów panelowych w Europie, Azji i USA. Obecna jest na rynku już ponad 45 lat.

11 kwietnia w lubelskim zakładzie firmy Data Modul odbyło się oficjalne rozpoczęcia jej działalności na lubelskim rynku. W siedzibie gościli zarówno goście z zagranicy, jak i przedstawiciele lubelskich władz, m. in. zastępca prezydenta Artur Szymczyk, który wyraził wdzięczność za zainteresowanie Lublinem, jako miastem, w którym firma z takiej branży planuje swoje prace.

Powstały w Lublinie zakład produkcyjny i centrum logistyczne firmy Data Modul zajmuje powierzchnię 16 000 mkw. Rozpoczęcie działalności przedsiębiorstwa to dla mieszkańców Lublina i okolic dodatkowych 250 miejsc pracy.

Fot. Aleksandra Szyszko

2Galeria zdjęć 2/3

  

Wczytaj kolejne zdjęcia

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments