Nad głównym wejściem do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie, w miejscu instalacji tworzącej dawną nazwę „Państwowy Szpital Kliniczny” mocowany jest nowy napis – „Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4”.

Nowy napis tworzą litery o wysokości niemal 70 centymetrów i głębokości 14 centymetrów wykonane z profilu aluminiowego dedykowanego produkcji podświetlanych konstrukcji. Są umieszczone na stelażu z instalacją elektryczną, która została zamontowana jeszcze przed ociepleniem ściany. Front liter stanowi matowa pleksa rozpraszająca światło LED. Całość jest odporna na opady atmosferyczne.

Prace związane z instalacją nowego napisu mają się zakończyć w ciągu kilku dni. Nowy napis widnieje już na budynku Poradni Specjalistycznych. W kolejnych tygodniach elementy oznakowania zewnętrznego pojawią się nad wjazdem dla karetek przy Izbie Przyjęć Planowych, na froncie budynku CMD, nad wejściami do Izby Ginekologiczno-Położniczej i Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ponadto na terenie szpitala pojawią się nowe “witacze” dla kierowców oraz tablica informacyjna.

Fot. Łukasz Głaczkowski

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments