Wizz Air poinformował o dodaniu dwóch niskokosztowych tras lotów na nadchodzące wakacje. Z Lublina będzie można polecieć do Splitu. Loty do Chorwacji zostaną uruchomione latem.

Nowy kierunek z Lublina zostanie uruchomiony w czerwcu 2021 roku. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi, aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

– Z ogromną radością dodajemy dziś nowe letnie kierunki do naszej siatki połączeń z Polski. Ogłaszając kolejne atrakcyjne trasy z Lublina, Poznania i Warszawy do Chorwacji i Hiszpanii wierzymy, że nasi pasażerowie mają jeszcze więcej możliwości, by zaplanować wakacje z WIZZ z wyprzedzeniem – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Ceny zaczynają się już od 129 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments