Od piątku (16 kwietnia) do niedzieli (18 kwietnia) możesz wziąć udział w Ogólnopolskim Biegu dla Niny Słupskiej, która walczy z SMA i zbiera pieniądze na najdroższy lek świata.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny. Nie trzeba być biegaczem, aby dołączyć do wydarzenia. Można biec, ale i truchtać, spacerować czy uprawiać nordic walking. Liczy się każda dowolna aktywność od 16 do 18 kwietnia, o dowolnej porze i w wybranym przez siebie miejscu.

Celem biegu jest zbiórka charytatywna środków finansowych na rzecz leczenia i rehabilitacji Niny Słupskiej walczącej z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Jest to choroba genetyczna, która nieleczona prowadzi do niepełnosprawności. Dziewczynka potrzebuje najdroższego leku świata. Jej rodzice nie ustają w staraniach, by zdobyć 9 mln zł, bo taki jest jego koszt. Wspierają ich znani i lubiani artyści z Lublina, ale i całej Polski.

Aby dołączyć do biegu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj. Następnie należy dokonać opłaty startowej w wysokości minimum 30 zł, zaprosić do wydarzenia rodzinę, przyjaciół i znajomych. Zapisać się na bieg można do 15 kwietnia do godziny 24. Kolejnym etapem jest już sam bieg lub spacer, który trzeba udostępnić w mediach społecznościowych oznaczając hasztagiem #ArmiaNiny i #NineczkaKropeczka.

Jak jeszcze pomóc Ninie?

Licytując przedmioty w grupie Nineczka Kropeczka SMA-Licytacje

Zbierając korki i wrzucając je do serca znajdującego się na placu Teatralnym przed CSK

Wpłacając dowolną kwotę na zbiórce fundacji Siepomaga

Wpłacając dowolną darowiznę bezpośrednio na konto bankowe fundacji: Fundacja Siepomaga, Pl. Władysława Andersa 3, 61-894 Poznań, nr konta 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892 Tytułem: 25098 Nina Słupska darowizna

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Ogólnopolski Bieg dla Niny Słupskiej. Zapisz się i pomóż dziewczynce […]