Już 10 lutego 2024 r. sieć Endorfina otworzy nowy obiekt fitness w Lublinie. Znajdujący się w Galerii Mozaika, klub będzie miał nie tylko dogodną lokalizację, ale także nowoczesne i zróżnicowane zaplecze treningowe. Co zatem czeka na klubowiczów w tej nowej, energetycznej przestrzeni?

Przestrzeń Treningowa

Ponad 3.000 mkw świetnie zaprojektowanej przestrzeni do ćwiczeń zapewni klubowiczom komfort  do rozwijania swoich umiejętności. Znajdziemy tam 15 stref treningowych, a wśród nich jedyną w swoim rodzaju strefę Eleiko® – poświęconą miłośnikom sportów siłowych. Eleiko to światowy producent precyzyjnie wyważonych, certyfikowanych sprzętów, a strefa ta staje się jednym z najważniejszych atutów klubu.

Strefa Eleiko®

Eleiko to producent sprzętu akredytowanego przez IWF (International Weighlifting Federation) i IPF (International Powerlifting Federation). Dla klubowiczów oznacza to dostęp do sprzętu najwyższej jakości, idealnego dla zawodników sportów siłowych.

Co oferuje strefa Eleiko®?

  • trening podnoszenia ciężarów (dwubój olimpijski),
  • trójbój siłowy,
  • pełna gama sprzętu, takiego jak sztangi, ławki, obciążenia, pomosty czy racki.

Booty Builder® Zone

Kolejnym atutem Endorfiny będzie również pierwsza w Polsce oficjalna strefa Booty Builder® Zone. To doskonałe miejsce dla miłośników treningu pośladków. W strefie umieszczone będzie aż siedem maszyn, w tym hack squat i standing hip thrust. 

Strefa dla Kobiet / Women Zone

Specjalnie dla kobiet przygotowano wydzieloną strefę, w której czeka 10 maszyn do treningu siłowego oraz hantle, kettle i inne akcesoria. To miejsce dedykowane dla pań, które chcą ćwiczyć w kameralnej atmosferze.

Zajęcia zorganizowane

Różnorodność zajęć zorganizowanych to kolejny atut sieci. W nowym klubie Endorfina na jednej sali treningowej będzie blisko 50 zajęć zorganizowanych tygodniowo. Wśród nich m.in.: Tabata, Stretching, Cross, Boks, Fit ball, Zumba i wiele innych. 

Korzyścią z uczestnictwa w zajęciach zorganizowanych jest nie tylko możliwość dostosowania treningu do własnych preferencji, ale także inspiracja i motywacja wynikająca z grupowej dynamiki.

Instruktorzy fitness oraz trenerzy personalni

  • boisko do piłki nożnej 3×3, jedyny tego typu obiekt we wschodniej Polsce,
  • stół do ping-ponga,
  • bezpłatna woda i izotoniki dla klubowiczów,
  • 16 wielofunkcyjnych raków treningowych,
  • profesjonalni trenerzy fitness.

Członkostwo i Dostępność

Klub oferuje proste członkostwo, a duży darmowy parking sprawia, że dotarcie na trening staje się łatwe i wygodne. Wyjątkowa oferta przedsprzedażowa karnetów dostępna jest pod adresem (link do karnetów).

Klubowiczów Endorfiny czeka nie tylko efektywny trening, ale także atmosfera pełna pozytywnej energii. Dołącz do klubu “Endorfina” i odkryj nową jakość podczas ćwiczeń!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments