Październik w Lublinie będzie niezwykle koncertowym miesiącem. Do naszego województwa przyjadą między innymi największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, ale też artyści kabaretowi i stand-uperzy. Sprawdźcie, na co warto się wybrać.

W niedzielę (10 października) do Lublina zawita Maciej Maleńczuk. Jego przeboje usłyszymy na Uniwersytecie Medycznym w Collegium Maius (ul. Jaczewskiego 4) o godzinie 18. Maleńczuk + „Rhythm section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań, które zyskały olbrzymią sympatię i popularność. Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl od 120 zł.

W poniedziałek (11 października) o godzinie 20:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpi Katarzyna Piasecka. Katarzyna Piasecka do Lublina przyjedzie z najnowszym programem stand-up comedy „Moje Tabu”. Będą to nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wydarzenie skierowane jest do osób dorosłych. Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl od 45 zł.

W czwartek (14 października) w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku o godzinie 17:30 wystąpi Kabaret Ani Mru Mru. Najnowszy program „Cirgue de volaile”, to zupełnie nowe, świeże pomysły oraz śmieszne nowe teksty i skecze na najwyższym poziomie. Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl od 75 zł.

Również w czwartek (14 października) w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego o godzinie 20:00 będziemy mogli wziąć udział w stand-upie Magdy Kubickiej. Kubicka przyjedzie do Lublina z nowym programem pod nazwą „Każdy ma swoje Wejherowo”. Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl od 45 zł.

W piątek (15 października) o godzinie 18:00 w Centrum Kongresowym UP w Lublinie odbędzie się koncert Viki Gabor. To gwiazda młodego pokolenia, którą publiczność może znać między innymi z The Voice of Kids, jak i Eurowizji Junior. Bilety możecie nabyć na stronie kupbilecik.pl od 100 zł.

W czwartek (21 października) do Lublina przyjedzie Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Koncert odbędzie się o godzinie 18:00 w Centrum Kongresowym UP. Don Vasyl to cygan, ikona romskiej muzyki w Polsce, który bardzo szybko nawiązuje  kontakt z publicznością. Artysta opowiada też anegdoty i historie ze swojego życia. Don Vasylowi na estradzie towarzyszą gwiazdy cygańskiej pieśni i tańca na które żywo reaguje publiczność, jak również na solowe występy wnuków gwiazdora. Bilety można nabyć na stronie kupbilecik.pl od 80 zł.

Również w czwartek (21 października) w Centrum Spotkania Kultur wystąpi Justyna Steczkowska. Szamanka polskiej sceny muzycznej wyrusza w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy. Koncert to będzie show nie tylko z jej zespołem, ale też z orkiestrą Royal Symphony Orchestra i tancerzami. Początek wydarzenia o godzinie 19. Bilety do nabycia na stronie biletyna.com od 99 zł.

W niedzielę (24 października) w Centrum Spotkania Kultur wystąpi Patrycja Markowska. Koncert rozpocznie się o godzinie 19 w sali operowej. Podczas akustycznej trasy koncertowej Partystce towarzyszy zespół najlepszych muzyków. Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl od 75 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments