Perła – Browary Lubelskie S.A. podpisała nową umowę sponsorską z lubelskim klubem żużlowym. Browar będzie wspierał żółto-biało-niebieskich przez najbliższe trzy sezony.

– Z lubelskimi żużlowcami jesteśmy od ich powrotu do ligowych rozgrywek w 2017 roku. Jesteśmy dumni, że również dzięki naszej pomocy klub tak szybko awansował do Ekstraligi. Teraz, w tym trudnym dla wszystkich okresie spowodowanym epidemią, po raz pierwszy podpisaliśmy umowę długoterminową, przedłużając naszą współpracę aż do zakończenia sezonu 2022, oczywiście z możliwością dalszej kontynuacji – przyznaje Andrzej Rutkowski, dyrektor generalny Perła-Browary Lubelskie S.A.

Spółka chce w ten sposób pomóc klubowi w budowaniu stabilnej bazy sponsorów i zaplecza finansowego, co ułatwi mu realizację celów sportowych.

– To dla nas niezwykle ważne, że lubelski browar po raz kolejny zdecydował się zająć miejsce w gronie naszych sponsorów. Perła to partner wymagający, ale jednocześnie niezwykle profesjonalny i godny zaufania – przyznaje Jakub Kępa, prezes zarządu Speedway Lublin S.A. – Przedłużenie współpracy z tak znaczącym sponsorem traktujemy jako dobry prognostyk przed rozpoczynającym się sezonem. Głęboko wierzymy, że najbliższe trzy lata naszej współpracy z marką Perła, żużlowy Motor Lublin spędzi w Ekstralidze, dostarczając wszystkim naszym kibicom i przyjaciołom wielu sportowych emocji – zaznacza.

Fot. Materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments