Wybierając się na zabawę sylwestrową, często mamy dylemat, w co się ubrać. W zależności od rodzaju imprezy, wybieramy różne modowe stylizacje. Przedstawiamy pięć propozycji na sylwestrową noc.

1. Prostota i wygoda

Pierwsza propozycja jest dość prosta. Czarna marynarka, która zakrywa koszulę z jednym z najmodnieszych motywów ostatnich sezonów, czyli motywem zwierzęcym. Nasza modelka wybrała motyw skóry węża. Do tego założyła czarne matowe a’la skórzane spodnie. Blasku całej stylizacji dodaje czarno złota torebka kopertówka.

Koszula firmy Samera, marynarka firmy Carmell, torebka firmy Nobo, spodnie, buty, chocker – własność modelki.

2. Po pierwsze blask

Druga propozycja stylizacji sylwestrowej stawia na błysk. Piękna, oryginalnie uszyta srebrna sukienka na pewno zrobi wrażenie na wielu osobach. Dopełnią ją dodatki czyli łańcuszkowa bransoletka oraz błyszcząca, srebrna torebka.

Sukienka formy Anataka, bransoletka firmy Dublon, torebka firmy eCarla, buty – własność modelki

3. Romantycznie i oryginalnie

Trzecią propozycją stylizacji sylwestrowej jest bordowa plisowana sukienka, która w połączeniu z wyraźnym naszyjnikiem, tworzy oryginalną całość. Torebka kopertówka dopełnia całą stylizację.

Sukienka firmy Bialcon, naszyjnik firmy Dublon, torebka kopertówka firmy eCarla, buty – własność modelki

4. Kolor w roli głównej

Czwarta propozycja to sukienka przed kolano w kolorze chabrowym. Jej charakterystyczną cechą są faliste rękawy. W kolorze chabrowym jest również torebka kopertówka, którą wybrała nasza modelka.

Sukienka firmy Ezuri, torebka kopertówka firmy eCarla, buty – własność modelki.

5. Klasyczna elegancja

Piąta stylizacja to szara sukienka z błyszczącą nicią. Sukienka w talii jest spięta cienkim połyskującym paskiem. Chabrowa torebka kopertówka dodaje stylizacji oryginalnego looku.

Sukienka firmy Kumi, pasek firmy Cavaldi, torebka firmy eCarla, buty – własność modelki.

Podziękowania za pomoc w realizacji sesji dla salonu Biancon w Galierii Olimp (al. Spółdzielczości Pracy 30). Modelka: Diana Kasoro, kandydatka na Miss Egzotica 2019. Fot. Patrycja Szymbor.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments