Piosenka jest dobra na wszystko. Teatr Muzyczny zaprasza na premierę

0
337

Piosenka jest dobra na wszystko – to tytuł najnowszego widowiska w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Zobaczyć je będziemy mogli premierowo w piątek (19 marca) o godzinie 18. Pierwotny sobotni termin został zmieniony ze względu na ogłoszony w środę lockdown.

Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na premierę widowiska satyryczno-muzycznego „Piosenka jest dobra na wszystko” opartego na piosenkach z Kabaretu Starszych Panów, zarówno tych najpopularniejszych, jak i mniej znanych, odkrytych na nowo przez reżysera Jerzego Turowicza.

Utwory w aranżacjach Janusza Bacy i Tomasza Jusiaka zabrzmią współcześnie, a pełna dowcipu i humoru sytuacyjnego inscenizacja pokaże, że twórczość Starszych Panów celnie opisuje także dzisiejszy świat. Liryczne i satyryczne piosenki w wykonaniu solistów i artystów chóru Teatru Muzycznego, którym towarzyszą tancerze baletu, tworzą spójną opowieść o nas samych. Całość uzupełnią pomysłowe rysunki graficzki młodego pokolenia Natalii Salwy.

Na scenie zobaczymy Dorotę Szostak-Gąskę, Mariolę Zagojską, Monikę Rej, Magdalenę Rembielińską, Jakuba Gąskę, Patryka Pawlaka i solistów baletu, a także orkiestrę Teatru Muzycznego w Lublinie pod kierownictwem Przemysława Fiugajskiego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments