Wypożyczenie samochodu to świetne rozwiązanie dla turystów, którzy rezygnują z podróży do miejsca docelowego prywatnym autem. Docierając do Lublina samolotem lub pociągiem, możemy zaoszczędzić czas oraz ominąć korki. Natomiast na miejscu zyskujemy mobilność. Jak wypożyczyć samochód w Lublinie? Ile to kosztuje?

Gdzie i za ile można wypożyczyć samochód w Lublinie?

Obecnie osoby, które chcą wynająć samochód, mają ułatwione zadanie. Nie muszą umawiać się na żadne spotkania w oddziale firmy, kontaktować się telefonicznie czy wypełniać wielu dokumentów. Całą procedurę możemy przejść przez internet. Jedną z wypożyczalni oferujących swoje usługi w Lublinie jest carfree.pl. Jeżeli zdecydujemy się na podróż do tego miasta samolotem lub pociągiem, bez problemu odbierzemy samochód na Lotnisku w Świdniku lub Dworcu PKP. Bez wątpienia jest to duża zaleta tej oferty, która umożliwia również wyznaczenie własnego miejsca odbioru samochodu. Jednak w tym przypadku należy liczyć się, że koszt podstawienia pojazdu będzie zależeć od odległości tego miejsca od siedziby firmy. Jakie jeszcze opłaty obowiązują w przypadku wypożyczenia samochodu?

Carfree gwarantuje swoim klientom zwolnienie z opłaty za podstawienie i odbiór samochodu na lotnisku w przypadku wypożyczenia na co najmniej 7 dni. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem jednodniowy, wówczas będziemy musieli zapłacić około 80 zł. Jednak bez względu termin oraz miejsce rezerwacji nie zapłacimy kaucji. Dzięki temu mamy pewność, że wystarczy nam taka pula środków, jaka została ustalona podczas rezerwowania samochodu. Wiele zależy również od tego, jaki model auta wybierzemy. Najtańsze rozwiązania można znaleźć w segmencie A i B, które obejmują niewielkie, miejskie samochody. Wśród nich pojawiają się Fiat Panda, Hyundai i10, Skoda Fabia czy też Ford Fiesta. Koszt wynajmu takich samochodów jest niższy niż 100 zł za jeden dzień użytkowania. Jeżeli zależy nam na większej przestrzeni lub automatycznej skrzyni biegów, wówczas cena będzie wyższa. Warto również rozważyć skorzystanie z dodatkowo płatnych opcji, które mogą się przydać w przypadku awarii lub potrzeby zmiany kierowcy.

Jak wypożyczyć samochód w Lublinie?

Jak zostało wspomniane, bez problemu wypożyczymy samochód w Lublinie przez internet. W tym celu należy przejść na stronę wybranej firmy. Znajdziemy na niej wszystkie najważniejsze informacje dotyczące warunków stawianych klientom, procedury wypożyczania, zawierania umowy, a także innych ważnych aspektów. Kiedy zapoznamy się z wszystkimi informacjami dostępnymi na stronie, możemy przejść do rezerwacji. Pierwszym krokiem będzie wybór terminu oraz miejsca odbioru samochodu. Mamy do wyboru własną lokalizację, Dworzec PKP lub lotnisko. Następnie należy określić, jaki samochód chcemy zarezerwować. Po podjęciu decyzji otrzymamy zestawienie dotyczące prognozowanych kosztów. W tym miejscu musimy wybrać również formę płatności oraz dodatkowe opcje. Warto zaznaczyć, że rezerwację możemy zapłacić przelewem, kartą płatniczą lub gotówką. Ostatnim etapem będzie odbiór samochodu w Lublinie.

Nie wiesz, jakie auto będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? Przeczytaj także “Jakie najczęściej samochody wypożyczają Polacy. Opinie wypożyczalni samochodów Carfree”.

Jakie atrakcje w Lublinie warto zobaczyć?

Zwiedzanie każdego miasta warto rozpocząć od spaceru po Starym Mieście. Tak będzie również w przypadku Lublina. Zobaczymy na nim piękne kolorowe kamienice, między innymi kamienicę Konopniców z płaskorzeźbami. Na Rynku znajduje się również dawna siedziba Trybunału Koronnego. Następnie warto zwrócić uwagę na wyjątkowy szlak legend, który pozwoli nam odkryć wyjątkowe historie oraz poznać historię Lublina. Ponadto warto poświęcić również czas na odwiedzenie Zalewu Zemborzyckiego. Tam czeka nas wiele atrakcji oraz możliwości aktywnego spędzenia czasu. Natomiast kalorie spalone w tym miejscu, warto uzupełnić tradycyjnym cebularzem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments