Przed Politechniką Lubelską oraz klubem LUK Lublin kolejny wspólny sezon w Plus Lidze. Umowa dotycząca kontynuacji współpracy została już podpisana.

Nowo podpisana umowa obowiązywać będzie do 31 lipca 2023 roku. Obaj partnerzy współpracują ze sobą już 6 lat. – Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sportu zawodowego. To dla nas nobilitacja, że zarząd Klubu oraz zawodnicy LUK Lublin uznają nasze obiekty za doskonałą bazę do treningów – mówi prof. dr hab. Zbigniew Pater, rektor Politechniki Lubelskiej.

Politechnika Lubelska wspiera siatkarzy, udostępniając swoją bazę sportową. Zawodnicy mogą trenować w hali sportowej i na boisku do siatkówki. Do ich dyspozycji są również siłownia oraz sala fitness. Dzięki temu drużyna LUK Lublin może spokojnie przygotowywać się do rozgrywek ligowych w sezonie 2022/2023.

– Podpisanie umów jest kolejnym krokiem na drodze, którą wspólnie z Politechniką Lubelską kroczymy od lat. Uczelnia wzięła nas pod swoje skrzydła, uwierzyła w nas i naszą pracę, kiedy byliśmy jeszcze marką praktycznie nieznaną. I dalej cieszymy się zaufaniem uczelni, co jest dla nas bardzo cenne – podkreśla Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Lublin.

Fot. LUK Lublin/Politechnika Lubelska

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments