Już za około dwa tygodnie zobaczymy pierwsze efekty pracy nad filmem promocyjnym Politechniki Lubelskiej w stylu Bollywood. Teledysk będzie pokazywany w Indiach. Tworzą go studenci, vlogerzy oraz osoby z Biura Kształcenia Karier. W sobotę (9 listopada) filmowców można było spotkać na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

– Filmy będą dwa. Jeden z nich będzie filmem promującym Politechnikę Lubelską, a drugi będzie na vloga osób, które tu przejechały studiować i prowadzą swój własny kanał – wyjaśnia Celina Handzel z Biura Kształcenia Zawodowego. – Jeżeli chodzi o Lublin planujemy ujęcia przed Centrum Spotkania Kultur, na Starym Mieście i przed Zamkiem.

Większość aktorów, którzy wystąpili w teledysku to studenci uczelni, również obcokrajowcy. Oprócz nich wystąpili znani indyjscy youtuberzy. Mają swoje kanały w mediach społecznościowych, na których obserwuje ich około 6 milinów followersów. Studenci wierzą, że dzięki ich pomocy Politechnika zostanie wypromowana również w Indiach i będzie cieszyła się większym uznaniem wśród zagranicznych studentów.

Fot. Dominika Polonis

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
2 lat temu

Trzymam za nich kciuk. Widać, że świetnie się bawili.