Garnitury, suknie ślubne, oprawa muzyczna i świetlna oraz wyjątkowe spersonalizowane dodatki – to i o wiele więcej czeka nas 17 listopada podczas Wernisażu Ślubnego w hotelu In Between. Nie zabraknie wystawców z różnych dziedzin, którzy pomogą młodym parom w organizacji tego wyjątkowego dnia. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Podczas spotkania każda z par, która planuje swój ślub, będzie mogła skonsultować się z wystawcami z różnych dziedzin, którzy podpowiedzą jakie dobrać dodatki, czego się wystrzegać i na co postawić podczas tego dnia.

To już trzecia edycja wydarzenia organizowana na terenie Lubelszczyzny. Pierwsza odbyła się dwa lata temu w Kazimierzu Dolnym i odwiedziły ją setki par szukających pomocy w organizacji ślubu i wesela. Ubiegłoroczna, podobnie jak zbliżająca się edycja, gościła uczestników w hotelu In Between.

Podczas wydarzenia pojawi się wielu wyjątkowych wystawców. Propozycje dekoracji ślubnych zapewni Wesellove, o wizaż Panny Młodej zadba Elite Make Up, męską fryzurą Barber Schron, a wzory zaproszeń ślubnych zobaczycie od Kraina Atrakcji i Zaproszeń.

Ofertę fotograficzną podczas wernisażu przedstawi SowaMedia, a muzyczną dj Adi Kay. O wyjątkowe balonowe dekoracje w wersji glamour zadba Och Balon. Nie zabraknie też oferty eleganckiej fotobudki, którą zapewni Premium Fotobox. O zastawę weselną zadba Gastro4you.

– Dokładamy wszelkich starań, by Wernisaż Ślubny był wydarzeniem na jak najwyższym poziomie. Kładziemy szczególny nacisk na aranżację, atmosferę i jakość przygotowanych atrakcji, jak również na wzajemne wsparcie firm z branży i partnerską współpracę – zapewniają organizatorzy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments