Pomoc dla Julki. Rodzice zbierają na rehabilitację nastolatki z Lublina

0
6016

Julia Barabas ma 18 lat i uczy się w Międzynarodowym Liceum Paderewski w Lublinie. W nocy z 13 na 14 września u dziewczyny nagle doszło do zatrzymania krążenia, w wyniku czego doszło do niedotlenienia mózgu. Od tej chwili przebywa ona w szpitalu w Warszawie, a rodzice prowadzą zbiórkę na długotrwałą rehabilitację.

Julia uczy się w lubelskim liceum. Porozumiewa się w trzech językach, kocha podróże i planuje studia zagraniczne na kierunku psychologii. Jest osobą bardzo energiczną, kontaktową i serdeczną. Ma wielu przyjaciół i znajomych, którzy wspierają ją w powrocie do zdrowia. Jest też kochającą siostrą, przyjaciółką i osobą dbającą o swoje zdrowie. To jednak nie wystarczyło, by mogła spokojnie żyć i spełniać swoje marzenia.

W nocy z 13 na 14 września 2022 roku świat Julii stanął w miejscu. – Córka miała nagłe zatrzymanie krążenia, w wyniku czego doszło do niedotlenienia mózgu. Została przewieziona do szpitala przy ul. Niekłańskiej w Warszawie, a stamtąd do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie na Kliniczny Oddział Intensywnej Terapii, gdzie przebywa do dzisiaj. Niestety, nasza córka jak do tej pory nie odzyskała przytomności – piszą rodzice dziewczynki na stronie siepomaga.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka funduszu na powrót do zdrowia dziewczyny.

Po wypisaniu ze szpitala Julia będzie wymagała intensywnej i kosztownej rehabilitacji, która może dać jej szansę na powrót do zdrowia. Zbiórka funduszy jest organizowana na stronie siepomaga.pl przez Fundację Wstawaj Alicja – prosimy o wsparcie dla Małych i Dużych pacjentów neurologicznych!

Fot. siepomaga.pl/julia-barabas

Zbiórkę znajdziecie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments