Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Lublin po raz kolejny zaprasza mieszkańców na akcję „Zdrowie pod kontrolą”. Trwać ona będzie od 21 do 26 listopada w całym regionie. Tydzień zostanie zwieńczony finałową akcją profilaktyczną w Galerii Handlowej VIVO.

,,Zdrowie pod kontrolą” jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym dwa razy do roku. Jego głównym celem jest podniesienie świadomości społeczeństwa z zakresu zdrowia oraz profilaktyki chorób cywilizacyjnych.

Podczas tegorocznej edycji przez cały tydzień możemy wziąć udział w różnych akcjach. Będą to trening profilaktyczny dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, oddawanie krwi, możliwość skorzystania z osteobusów, mammobusów, spirobusów oraz wykonania innych podstawowych badań profilaktycznych typu pomiar ciśnienia, glikemii, masy i składu ciała.

Cały tydzień zostanie zwieńczony finałową akcją profilaktyczną w Galerii Handlowej VIVO! Lublin. Będziemy mogli wziąć w niej udział w sobotę (26 listopada).

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem. Więcej szczegółów wkrótce.

Fot. Dominika Polonis/ Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments