Od 6 czerwca 2024 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołącza długo wyczekiwany Egipt. Loty do Hurghady będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki, aż do 10 października 2024 roku.

Wycieczki można już rezerwować na stronie EXIM tours – exim.pl i u agentów. – Połączenie z Hurghadą będzie doskonałym uzupełnieniem oferty wakacyjnej z lubelskiego lotniska. Mam nadzieję, że będzie cieszyło się równie dużym zainteresowaniem jak tegoroczne loty do Turcji czy Tunezji – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Hurghada to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków w Egipcie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Na miejscu czekają bezpieczne plaże z drzewami palmowymi i łagodnym zejściem do wody oraz bogata oferta fantastycznych parków wodnych. Dużą atrakcją są również rejsy do pasa raf koralowych. Ciepła i przejrzysta woda Morza Czerwonego sprawia, że rafa i cały jej ekosystem zdają się być dostępne na wyciągnięcie ręki.

– Cieszymy się, ułatwiając lubelskim fanom Egiptu podróżowanie z EXIM tours. Nowe bezpośrednie połączenie z Lublina do Hurghady wpisuje się w strategię poszerzania oferty, zapewniając większy wybór i wygodę podróży – powiedział Marcin Małysz, prezes zarządu EXIM tours Polska.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Lublin dostępne są na stronie internetowej: www.airport.lublin.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments