Lubelski Fundusz Filmowy szuka statystów do nowego filmu fabularyzowanego. Będzie to produkcja amerykańsko-polska „Vishniac” w reżyserii Laury Bialis. Zdjęcia do filmu odbędą się 4, 5 i 6 sierpnia i będą kręcone na terenie Lublina.

„Vishniac” jest to dokumentalny film fabularyzowany o Romanie Vishniaku, który zabiera widza w podróż przez obiektyw jednego z czołowych fotografów XX wieku. Vishniac znany jest ze swojej podróży przez Europę w latach 1935-1938, podczas której na swoich fotografiach dokumentował codzienne życie Żydów.

W castingu mogą wziąć udział kobiety, mężczyzn i dzieci w wieku od 8 do 80 lat, którzy wcielą się w postacie mieszkańców Berlina oraz małych miasteczek Polski i Litwy w latach 1935-1938. Preferowane są osoby z ciemnymi włosami. Zakazane są natomiast nowoczesne fryzury, np. przystrzyżone boki bądź kolorowe włosy.

Aby zgłosić się do castingu należy wysłać zgłoszenie z dopiskiem Lublin, zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki (zrobione w dniu wysłania) oraz nr telefonu na adres: mkmstudio@mkmstudiofilm.pl. W razie szczegółowych pytań można kontaktować się pod numerem telefonu: 690 626 939.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments