Warsztaty Kultury w Lublinie wracają do otwartych naborów wolontariuszy przy organizacji największych letnich festiwali w mieście. Na pomoc czekają obecnie Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia.

Noc Kultury zaplanowana została w tym roku z nocy z soboty (4 czerwca) na niedzielę (5 czerwca). Natomiast Wschód Kultury – Inne Brzmienia odbywać się będą od 7 do 10 lipca. Z pewnością żaden fan muzyki nie poczuje się rozczarowany.

Warsztaty Kultury w Lublinie oferują swoim wolontariuszom kompleksowe przygotowanie, poprzez spotkania i warsztaty, dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, wspomnienia i wystawiane zaświadczenia o świadczonym wolontariacie. Przede wszystkim wolontariusz będzie częścią wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Osoby zainteresowane wolontariatem proszone są o wypełnienie ankiet rekrutacyjnych dostępnych na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl. Rekrutacja wolontariuszy na Noc Kultury trwa do 24 maja. Od 26 maja do 2 czerwca odbywać się będą spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.). Od 1 do 6 czerwca będzie wymagane największe zaangażowanie w przygotowanie wydarzenia. Informację o czekających na wolontariuszy zadaniach, znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

Rekrutacja na Wschód Kultury – Inne Brzemienia trwa do 12 czerwca. Od 19 czerwca do 5 lipca odbywać się będą spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.). Największe zaangażowanie w przygotowanie festiwalu będzie wymagane od 5 do 11 lipca. Zapisy są możliwe również przez formularz online dostępny na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments