W czwartek (5 marca) na Arenie Lublin poznaliśmy zawodników Ekstraligi rugby Edach Budowlanych Lublin, którzy w niedzielę (8 marca) na boisku przy ulicy Krasińskiego zmierzą się z VS RC Orkan Sochaczew. Podczas prezentacji podpisana została również umowa z partnerem technicznym „Budowlanych” – firmą MW Sport.

– Zawodnicy zadbają o emocje nasze i kibiców. Pokażą nam swoje możliwości sportowe już w rundzie wiosennej. Dzisiaj kolejny podmiot wspomoże Budowlanych, by klub zajął się osiąganiem, jak najlepszych wyników sportowych – podkreśla Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Lublina.

Firma MW Sport to wiodący producent odzieży sportowej, a także producent materiałów reklamowych w naszym regionie. To także kolejny partner lubelskich rugbistów, dzięki któremu kadra planuje podnieść poziom organizacyjny w rozgrywkach Ekstraligi Rugby lubelskiej drużyny.

– Mam wielką nadzieję, że inne podmioty też pójdą tym śladem – zaznacza Stepaniuk-Kuśmierzak.

„Budowlani” najbliższy mecz zagrają w niedzielę (8 marca) na boisku przy ulicy Krasińskiego w Lublinie, a ich przeciwnikiem będzie VS RC Orkan Sochaczew. Spotkanie będzie połączone z akcją charytatywną dla Filipka Bulanda, który zmaga się z guzem mózgu.

Początek wydarzenia o godzinie 13. Wstęp wolny.

Fot. Dominika Polonis

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments