Pulp Fiction. Kino plenerowe na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej

0
242

Samorząd Studentów Politechniki Lubelskiej zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców do kina plenerowego, które umieszczone zostanie na terenach zielonych uczelni przy ul. Nadbystrzyckiej. Filmy będzie można zobaczyć we wtorek (28 czerwca) i w środę (29 czerwca) o godzinie 20:30.

Okres egzaminów i zaliczeń to intensywny czas dla każdego z nas, nie należy jednak zapominać o odpoczynku. Dlatego też Politechnika wychodzi z propozycją spędzenia wspólnego wieczoru podczas Kina Plenerowego.

To już druga edycja tego wydarzenia organizowana przez studentów. Pierwszego dnia, czyli we wtorek (28 czerwca) zobaczymy film Dżentelmeni. To historia handlarza marihuany, który postanawia sprzedać narkotykowe imperium i przejść na emeryturę. Pożegnanie z półświatkiem nie będzie jednak tak łatwe, jak mogło mu się wydawać.

Drugi film, który zobaczymy to Pulp Fiction. Wyświetlony zostanie w środę (29 czerwca). Film opowiada historię przemocy i odkupienia w opowieści o dwóch płatnych mordercach pracujących na zlecenie mafii, żonie gangstera, bokserze i parze okradającej ludzi w restauracji.

Na każdy z seansów obowiązuje wcześniejszy zapis w formularzu.

Wstęp wolny.

Dżentelmeni – formularz zgłoszeniowy

Pulp Fiction – formularz zgłoszeniowy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments