Pięciogwiazdkowy Alter w centrum Lublina zaprasza do skorzystania z nowych atrakcji w hotelowej strefie wody. Oferta jest skierowana zarówno do gości hotelu, jak i do mieszkańców naszego miasta. Każdy z nas może zrelaksować się podczas wyjątkowych wieczorów saunowych i unikatowych zajęć Aqua Mental, które czekają na Was od stycznia w Alter.

Hotel Alter znajduje się przy ulicy Grodzkiej 30 w Lublinie. W XVI-wiecznej kamienicy mieści się 13 przestronnych pokoi, restauracja EGO, Cocktail Bar, sala konferencyjno-bankietowa, VIP room oraz Strefa OZI SPA & Wellness.

Relaks dla ciała i duszy

Rok 2020 przyniesie nowe atrakcje w murach hotelu Alter. Jedną z nich będą wyjątkowe zajęcia Aqua Mental. Uczestnicy wykorzystają różne techniki pracy z ciałem i oddechem. Wszystko w kameralnych 10 osobowych grupach.

Zajęcia zostały przewidziane zarówno dla pań, jak i panów. Relaks złożony będzie z 30-minutowych zajęć oraz godziny odpoczynku w całej strefie wody. Podczas spotkania kelner będzie serwował też koktajle i drobne przekąski.

Aqua Mental – po raz pierwszy w Lublinie

Aqua Mental pojawi się w Lublinie po raz pierwszy właśnie w Hotelu Alter. – To innowacyjny program ćwiczeń wykorzystujący jogę, pilates i stretch – mówi Agata Litwińska, wykwalifikowana instruktorka Aqua Mental. – Ten bardzo relaksujący trening pomaga zredukować nadmiar stresu, a dzięki infrastrukturze hotelu odprężymy zarówno ciało i duszę. Wszystko w blasku świec i muzyki relaksacyjnej – dodaje.

Mieszkańcy Lublina mogą zadbać o kondycję fizyczną oraz psychiczną już w pierwszych dniach nowego roku. – To idealny trening dla współczesnego człowieka. Woda odciąża nasze stawy, a ćwiczenia o różnej intensywności pomagają poprawić sylwetkę – zachęca instruktorka.

Pierwsze zajęcia ruszą już 2 stycznia 2020 roku i będą się odbywać w każdy czwartek stycznia od godz. 18. Cena wynosi 69 zł.

Noc gorącej terapii

Styczeń w Hotelu Alter będzie bardzo gorący. Zaplanowano również Alterowe Noce Saunowe. – Chcemy, by każdy uczestnik od podstaw poznał kulturę saunowania i mógł cieszyć się rytuałami właśnie w naszym hotelu – zachęca Dariusz Łazowski, manager marketingu Hotelu Alter.

Seanse aranżowane przez Saunamistrza odbędą się w saunie suchej oraz łaźni parowej. Dopełnieniem doznań będzie tematyczny bufet. Podczas najbliższej nocy saunowej (sobota, 11 stycznia) pod okiem specjalisty wykonacie też naturalny peeling do ciała.

Noce saunowe odbędą się również w lutym i marcu. – Taki relaks to idealny pomysł na wieczór z ukochaną osobą podczas zbliżających się walentynek jak również na spotkanie w gronie przyjaciół lub partnerów biznesowych – dodaje manager hotelu.

Wejście na Alterową Noc Saunową to koszt 150 zł od osoby.

Bonus na ferie

Hotel Alter przygotował również zimowy bonus. Zachęcamy rodziców, żeby aktywnie spędzili u nas czas z dziećmi, i to No Limit. Wstęp do strefy wody dla osoby dorosłej kosztuje 75 zł, dzieci w wieku do 15 roku życia korzystają gratis – zachęca Dariusz Łazowski.

Szczegóły na temat nowości w hotelu Alter

AQUA MENTAL: https://www.facebook.com/events/1243931612467758/

Alterowe Noce Saunowe: https://www.hotelalter.pl/hotel/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci?NewsID=43365

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments