W środę (17 października) rozpoczyna się akcja Restaurant Week, która potrwa do 31 października. Przez ten czas najlepsze restauracje z całej Polski będą oferowały swoje autorskie menu w wyjątkowej festiwalowej cenie – 49 zł za osobę.

– Ostatnia edycja Restaurant Week zgromadziła dziesiątki tysięcy gości w ponad 35 miastach w 13 regionach w kraju: Białystok, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Silesia, Słupsk i Ustka, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warmia i Mazury – wymieniają organizatorzy.

Zasady:

Aby skorzystać z wydarzenia należy wejść na stronę www.restaurantweek.pl i utworzyć konto gościa. Następnie wybrać interesujące nas miasto, datę, godzinę i restaurację, w której chcemy zjeść. Później wskazujemy, na ile osób chcemy zarezerwować stolik. Musi to być min. 2 osoby. Przy rezerwacji dla 8 osób, płacimy za 7 (ósma jest gratis). Dla każdego gościa wybieramy menu festiwalowe. Każda restauracja przygotowuje dwa warianty trzydaniowego menu. Płacimy za zarezerwowane miejsca 49 zł od osoby. Stolik można zarezerwować dzień przez wizytą, najpóźniej do godz. 20.

Dla każdego przewidziane jest 90 min. na posiłek, dlatego warto być punktualnym. Jeżeli spóźnisz się więcej niż 20 min. restauracja ma prawo odmówić obsługi.

Lubelskie restauracje:

W Lublinie w akcji Restaurant Week bierze udział 21 restauracji. – Restauracje biorące udział w Festiwalu są starannie selekcjonowane w oparciu o wysoką jakość kuchni i produktów, poziom autorskiego menu, poziom obsługi kelnerskiej – informują organizatorzy.

16 stołów, ul. Rynek 16/1

2 PI ER, ul. Artura Grottgera 2

Bianco – Hotel Luxor, al. Warszawska 175 a

Bombardino, ul. Gęsia 5

Chapter One by Piotr Kwiatosz, ul. Rynek 14/2

Dwór Choiny, ul. Kazimierzówka 11A

EGO – Hotel Alter, ul. Grodzka 30

Grodzka 15, ul. Grodzka 15

Hotel Piano, ul. Jana Pawła II 19

Hotel Victoria, ul. Gabriela Narutowicza 58/60

Locomotiva, ul. Północna 28C

Małe Indie, ul. Rybna 2

MUSI SUSHI, ul. Północna 30A

NÓŻ, ul. Tadeusza Kościuszki 3

Od Kuchni, ul. Chopina 8

Pałeczkami Sushi, ul. Jasna 7/5

Perłowa Pijalnia Piwa, ul. Bernardyńska 15

Sarzyński, ul. Tomasza Zana 19

Studnia, ul. Krakowskie Przedmieście 22

Szczupak LubLIN, ul. Peowiaków 7

The Olive – Hotel Ilan, ul. Lubartowska 85

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments