W sobotę (8 czerwca) na placu przed Centrum Kultury w Lublinie odbędzie się Rodzinny Festyn Zdrowotny. Wydarzenie wpisuje się w VII Lubelskie Dni Promujące Zdrowie i rozpocznie się o godzinie 12.

Bezpłatne badania i porady specjalistów w dziedzinie medycyny i dietetyki, gry i zabawy dla dzieci, pokazy zumby, karate i wiele atrakcji z nagrodami – to wszystko czeka na tych, którzy wezmą udział w festynie zdrowotnym.

Podczas wydarzenia będziecie mogli również zrobić badania w zakresie profilaktyki czerniaka, zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, poziom glukozy i dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu, masy ciała oraz jego składu. Będzie mogli również wziąć udział w warsztatach karate oraz pierwszej pomocy.

Festyn odwiedzą wystawcy, u których będziecie mogli kupić produkty zdrowej żywności takie jak wyroby piekarnicze i piekarskie. Wydarzenie ma na celu przede wszystkim uzmysłowić jak ważne jest, by dbać o swoje zdrowie i prawidłowe odżywianie oraz by profilaktycznie co jakiś czas wykonywać niezbędne badania.

Festyn zakończy się o godzinie 16. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments