Będą animacje dla dzieci, gry, zabawy, koncerty i konkursy. W niedzielę (6 września) przy ulicy Berylowej na placu przed Zespołem Szkół nr 13 odbędzie się rodzinny piknik. Początek wydarzenia o godzinie 13.

W programie oprócz animacji, gier i zabaw dla dzieci znajdziemy koncert familijny Zespołu Deficytu Natury, który będzie jednocześnie nietypową lekcją przyrody. Muzycy, wyposażeni w puzon, ukulele, perkusję, kontrabas, gitarę i flet poprzeczny przeniosą mieszkańców na łono natury.

To jednak nie jedyny koncert w programie pikniku. Usłyszymy też uczniów szkoły przy ul. Berylowej, którzy zaprezentują program Muzyka i Słowa – Piosenka Gotowa.

Na nowo poznamy też historię „Czerwonego Kapturka”. Bogusław Byrski swoją zabawną opowieścią przekona publiczność, że wcale dobrze nie zna tej popularnej bajki. Możemy liczyć na ciągłe zwroty akcji, a przede wszystkim dynamiczną i żywiołową grę aktora.

Z kolei „Fiu Fiu” to spektakl dla maluchów powstały w nurcie teatru dla najmłodszych. Podczas tego polisensorycznego spektaklu dzieci wkraczają w ptasi świat z jego urokami i niebezpieczeństwami.

Podczas pikniku będą też rozgrywki w ogromne szachy, czy warcaby oraz refleksomierza. Każdy uczestnik będzie mógł także samodzielnie wykonać ekologiczną torbę zakupową z wizerunkiem nowej szkoły.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Program

godz. 13:00 – Zespół Deficytu Natury – koncert i premiera piosenki o Lublinie
godz. 14:00 – Muzyka i Słowa – Piosenka Gotowa – koncert z udziałem uczniów szkoły przy ul. Berylowej
godz. 14:30 – Czerwony Kapturek – spektakl teatralny dla całej rodziny
godz. 15:00 – Fiu, Fiu! – spektakl w nurcie teatru dla najnajmłodszych (1-6 lat)
godz. 16:00 – Muzyka i Słowa – Piosenka Gotowa – koncert z udziałem uczniów szkoły przy ul. Berylowej
godz. 17:00 – Zespół Deficytu Natury – koncert

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments