Kolędy i pastorałki wykonane przez dzieci i lubelskich artystów usłyszymy w czwartek (2 stycznia) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w ramach koncertu charytatywnego pn. Rozśpiewane Maluszki. Początek wydarzenia o godzinie 18.

Są mali ale serca mają wielkie. Już po raz drugi maluszki z Miejskiego Zespołu Żłobków wystąpią razem z artystami: Majką Jeżowską, Piotrem Cugowskim, Zespołem Mafia, Natalią Wilk, Agnieszką Wiechnik i Anną Barską. Koncert tradycyjnie odbędzie się przy akompaniamencie Tomasz Momot Orkiestra.

Wejściówki na koncert możecie nabyć w kasie CSK. Podczas wydarzenia również wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, a cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

W akcję można się włączyć również poprzez bezpośrednią wpłatę na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Wtedy, dowolną kwotę należy wpłacić na numer konta: 81 1500 1520 1215 2005 3834 0000.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments