W sylwestra przywitamy Nowy Rok. Tego wieczoru każdy znajdzie najlepszy dla siebie sposób świętowania. Sprawdziliśmy, jakie plany na sylwestrowy wieczór mają lubelskie VIP-y.

Krzysztof Cugowski

wokalista

Całe święta i sylwestra mam zamiar spędzić w domu. Ostatni rok był bardzo pracowity, więc chcę pobyć w końcu w domu, gdzie panuje cisza i spokój. Na co dzień mam tyle pracy, że postanowiłem przywitać Nowy Rok właśnie w taki sposób.

Marcel Galiński „Junior Stress”

muzyk

Mój sylwester minie pod znakiem rodzinnego zacisza domowo-wiejskiego. W planach mam kameralną domówkę w gronie najbliższych znajomych z naszymi dziećmi na pokładzie.

Jan Kondrak

Lubelska Federacja Bardów

Będzie to czas niezwykle aktywny. Biorę udział w trzech balach, w których wystąpię z Atamanem jako niespodzianka, dlatego nie mogę zdradzić, gdzie się pojawię. O północy wezmę swojego psa na spacer, żeby pooglądać fajerwerki. Oczywiście pupila wcześniej przygotuję. Mam zamiar zakleić mu uszy woskiem, żeby nie przestraszył się noworocznego huku.

Beata Stepaniuk-Kuśmierzak

wiceprezydent Lublina

Mijający rok był dla mnie okresem bardzo intensywnej pracy. Spowodowało to, iż miałam dużo mniej czasu dla bliskich. W okresie świąt Bożego Narodzenia i sylwestra chciałabym to nadrobić dlatego postanowiłam, iż poświęcę im każdą wolną chwilę. 31 grudnia spędzę zatem w gronie przyjaciół i znajomych, z którymi wspólnie udamy się na miejskiego sylwestra na placu Litewskim.

Mariusz Banach

wiceprezydent Lublina

Sylwester to dla mnie wyjątkowy czas. Już od lat spędzam go w domu ze swoją żoną, ponieważ właśnie tego dnia obchodzimy rocznicę ślubu. W tym roku będzie to już 25 lat razem, dlatego chcemy dać ten czas sobie. Mamy te chwile wyłącznie dla siebie.

Wojtek Cugowski

wokalista

Muszę przyznać, że będzie to wyjątkowy sylwester. Nie mogę uwierzyć, że mamy już 2020 rok. W tym roku pierwszy raz od niepamiętnych czasów spędzę go w gronie rodzinnym. Spokojna domóweczka, rodzinna atmosfera i znajomi. Coroczne koncerty sylwestrowe z wieloma atrakcjami to na pewno ciekawe wydarzenia, ale mam w końcu ochotę spędzić ten czas w zamkniętym gronie.

Mietek Jurecki

muzyk

Nie będę pewnie oryginalny i tegorocznego sylwestra spędzę w domu. Prawdopodobnie przyjdą moi znajomi, z którymi wspólnie będziemy bawić się do muzyki jednego z dobrych koncertów z mojej kolekcji. Pewnie obejrzymy też jakiś ciekawy film. Będzie też moja wnuczka. Specjalnie dla niej kupiłem kolorową dyskotekową żarówkę, więc myślę, że uda nam się stworzyć imprezowy klimat (śmiech). Będzie też dużo jedzenia. O północy będę musiał jeszcze ochronić psy przed hukiem.

Kaja Mianowana

artystka teatru ROMA

Zwykle pracuję w sylwestra. W zeszłym roku grałam dwa spektakle w ten dzień i następnego dnia, w Nowy Rok, również śpiewałam w innym mieście, więc ledwo udało mi się wypić lampkę szampana o północy. W tym roku wyjątkowo mam wolne, więc zamierzam spędzić wieczór spokojnie i kameralnie w gronie najbliższych.

Piotr Selim

lubelski muzyk

Sylwester to piękny dzień. Dla mnie to czas przemyślenia tego, co było i przymierzenia w ciszy i spokoju stroju dla swoich marzeń. Żeby w nowym roku nie było przykrych niespodzianek. Mijający rok, aż do ostatnich dni, był pełen pracy i wrażeń związanych z samym tworzeniem nowych utworów, ich aranżowaniem i koncertowaniem. W sylwestra odpoczywamy. Z bliskimi, znajomymi, ale bez szaleństw. Na nadchodzący rok życzę dla niektórych spokoju, jeśli jest niezbędny, dla innych werwy twórczej, dla nas wszystkich zdrowia i życzliwości wokół.

Łukasz Jemioła

lubelski muzyk

W sylwestra wiadomo – śpiewam. Wystąpić dla całego miasta podczas miejskiego sylwestra to super uczucie.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
4 lat temu

Jakie Vip-y???

Katol
Katol
4 lat temu

Ależ vipy.. Kaja Mianowania.. Piotr. Selim.. No. Litosci? 😂😂😂