Cykl tanecznych spotkań pod wodzą instruktorów Cafe Mi Musica rozpoczął się 1 lipca. Podczas pierwszego spotkania uczestnikom nie było jednak dane tańczyć na schodach Zamku Lubelskiego z powodu złej pogody.

Pierwsze spotkanie zostało przeniesione do tanecznego studia szkoły Cafe Mi Musica. Tym razem wszystko wskazuje na to, że pogoda w niedzielę (8 lipca) dopisze. Będzie dużo zmysłowej muzyki i ekipa, z którą nie sposób nie chcieć zatańczyć. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na taneczne spotkanie w rytmach bachaty, kizomby, semby, tanga argentyńskiego i kubańskiej salsy. Instruktorzy szkoły tańca podczas spotkania będą również pokazywać kroki podstawowe i udzielą rad wszystkim zainteresowanym.

Ideą wydarzenia jest wspólny taniec w najciekawszych zakątkach Lublina. Na kolejne cykliczne spotkania zapraszamy co niedzielę o godz. 17, najpierw na plac Po Farze, potem plac Rybny i plac Litewski. Czekamy również na wasze propozycje ciekawych miejsc, idealnych na taneczne spotkania.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments