Rusza akcja ProcentujeMY. Nabór wniosków do 10 marca

0
283

ProcentujeMY – ruszyła trzecia edycja akcji promującej oddawanie 1% podatku na organizacje społeczne z Lublina. Projekt ma na celu zaangażowanie mieszkańców naszego miasta do oddawania swojego 1% podatku na lokalne organizacje, ale także bezpośrednie wsparcie OPP. Chętne fundacje i stowarzyszenia, które chcą wziąć udział w akcji, mogą zgłaszać się do 10 marca.

Organizacje, które zgłoszą swój udział, będą mogły skorzystać z bezpłatnej kampanii promocyjnej, która w tym roku skupi się bezpośrednio na pokazaniu projektów i inicjatyw, które realizują OPP. Ale to nie wszystko. Dodatkowo, organizatorzy w ramach dodatkowego wsparcia przygotowali specjalny konkurs grantowy, w którym do wygrania będzie nagroda pieniężna. Oprócz tego uczestnicy ProcentujeMY będą mogli wziąć udział w warsztatach, a także bezpłatnie rozstawić swoje stoisko podczas świątecznego jarmarku rękodzieła.

– Cieszę się, że po raz kolejny ruszamy z akcją ProcentujeMY. Pamiętajmy, że zostawiając 1% podatku w Lublinie przyczyniamy się do tego, aby nasza najbliższa okolica rozwijała się i zmieniała na lepsze – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping.

Obecnie trwa nabór organizacji do projektu. Aby wziąć udział w akcji ProcentujeMY należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: procentujemy@skende.pl. Formularz oraz opis współpracy dostępny jest na stronie www.skendeshopping.pl.

– Zachęcamy wszystkie organizacje pożytku publicznego działające w naszym mieście do wzięcia udziału w projekcie. Oprócz działań promujących przekazywanie 1% podatku na lokalne OPP, to także doskonała okazja do tego, aby mogły one rozwinąć swoje kompetencje i skorzystać z konkursu grantowego. Organizacje pozarządowe to bardzo ważny element życia naszego miasta, ich aktywność i zaangażowanie przyczynia się do poprawy jakości życia w Lublinie – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Lublina.

W ubiegłym roku do akcji ProcentujeMY zgłosiły się 34 organizacje pożytku publicznego z Lublina, które w ramach współpracy skorzystały z darmowych szkoleń i kampanii promocyjnej online.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments