Rusza Kino Letnie w VIVO! Lublin

1
732

Kino na dachu centrum handlowego w samym środku miasta? Dlaczego nie. VIVO! Lublin znowu zaprasza do kina na tarasie widokowym. Wybierajcie i oglądajcie ulubione filmy pod gołym niebem.

Już od 4 lipca, w każdy czwartek o godzinie 21, na dachu lubelskiej galerii handlowej będą odbywały się projekcje filmowe. Cykl wydarzeń rozpocznie pokaz włoskiego komedio-dramatu reżyserii Paolo Genovese „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Film opowiada o grupie przyjaciół, która podczas wspólnej kolacji postanawia w ramach niewinnej zabawy upublicznić wszystkie swoje e-maile, rozmowy i wzajemnie skrywane tajemnice.

Podczas wakacji wyświetlane będą różnorodne obrazy, które usatysfakcjonują wszystkich odbiorców. Wyboru kolejnych emitowanych filmów będą dokonywać fani VIVO! Lublin na fanpage’u centrum handlowego. Głosowanie będzie się odbywało od poniedziałku do czwartku, a w każdy piątek publikowany będzie tytuł wybranego przez widzów filmu.

Pierwsza ankieta już pojawiła się na Fanpage’u VIVO! Lublin. Tym razem do wyboru mamy film „Najlepszy”, czyli historia niesamowitego sportowca oraz rodzinny seans „Był sobie pies” dedykowany specjalnie dla fanów czworonogów. Wybrany film będzie emitowany 11 lipca.

Udział w projekcjach Kina Letniego VIVO! Lublin jest bezpłatny. Wydarzenia potrwają do końca sierpnia. W tym roku wejście do strefy będzie możliwe od strony południowej, przy rzece Czechówka.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
4 lat temu

Bylam na tym dwa razy. Po prostu porazka, organizatorzy nie wiedza co oznacza punktualnosc. Obraz na ekranie krzywy, przez ekran przebijaly swiatla ulicy, slabiutki dzwiek. Jesli zrobia to w przyszlym roku – NIE POLECAM!!!!!!