W czwartek (25 czerwca) i w piątek (26 czerwca) w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie będziemy mogli zobaczyć dwie wyjątkowe projekcje filmowe w ramach plenerowego kina CK. Wyświetlane będą między innymi zapisy koncertów grupy Depeche Mode, a w ramach nowego cyklu obejrzycie również „Wielkie Piękno”.

Po wielkim sukcesie kinowym, jakim okazał się film „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprasza fanów na kolejne spotkanie ze swoją twórczością. W Wirydarzu Centrum Kultury wyświetlone zostaną zapisy dwóch berlińskich koncertów zagranych przez grupę w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości. Projekcja jest związana ze światową premierą czteropłytowego wydawnictwa zespołu „SPiRiTS in the Forest”.

Natomiast rolę Toniego Servillo zobaczymy w nagradzanym „Wielkim pięknie” w reżyserii Paolo Sorrentino. Film zainauguruje nowy cykl filmowy „Ogród rozkoszy ziemskich”. W Wirydarzu Centrum Kultury zaprezentowane zostaną dzieła, które swoją tematyką nawiązują do tego, zagadkowego tryptyku.

Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi każdy kto uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kultury musi mieć zasłonięte usta i nos, a przed wejściem do budynku zdezynfekować ręce.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Repertuar

Czwartek (25 czerwca), godz. 21: Wielkie piękno, reż. Paolo Sorrentino

Piątek (26 czerwca), godz. 20:30: Depeche Mode: Spirits in the Forest — projekcja zapisu koncertów

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments