Wodne atrakcje, wyremontowane baseny i odnowione drewniane pomosty. To wszystko będzie na nas czekać już od 20 czerwca w ośrodku rekreacji wodnej Słoneczny Wrotków. Pogoda sprzyja, więc warto wybrać się na wielkie otwarcie już w Boże Ciało, 20 czerwca.

Baseny nad Zalewem Zemborzyckim będą otwarte dla gości już w Boże Ciało. Ośrodek został odnowiony i wyremontowany.

Niecki wszystkich basenów w kompleksie zostały wymienione na nowe. Dwa z nich będą miały na stałe podgrzewaną wodę dzięki zamontowanym pompom ciepła. Dodatkowo wszystkie będą mogły być dogrzewane dzięki specjalnej powłoce, którą będzie można przykryć wodę w basenach. Powłoka ta będzie także chroniła baseny przed wszelkimi zanieczyszczeniami spadającymi z drzew czy nanoszonymi w czasie silnego wiatru.

Słoneczny Wrotków

Na kompleks nad Zalewem Zemborzyckim składa się 5 basenów o różnej wielkości: basen pływacki, basen 25-metrowy, dwa baseny 12-metrowe i 7 metrowy brodzik.

Do dyspozycji gości jest też 100-metrowa zjeżdżalnia „anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

Nad naszym bezpieczeństwem w ośrodku czuwają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

W niepłatnej części znajdującej się przy kompleksie basenowym znajdują się punkty gastronomiczne i place zabaw dla dzieci oraz urządzenia do ćwiczeń.

Ceny i godziny otwarcia

Kompleks będzie otwarty w godzinach 9-20. Dzieci do ukończenia 7 roku życia zapłacą 7 zł, młodzież do 18 roku życia 14 zł, a dorośli 21 zł. Czas przebywania w kompleksie jest nielimitowany.

Kąpieliska w Zalewie Zemborzyckim

Równocześnie z otwarciem ośrodka Słoneczny Wrotków zostaną uruchomione kąpieliska w Zalewie Zemborzyckim: od strony Mariny i od strony ośrodka Słoneczny Wrotków. Od 20 czerwca kąpieliska będą objęte nadzorem ratowników wodnych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments