Utwory Sariusa z nowej płyty “Pierwszy dzień po końcu świata” oraz rapera Kartky z premierowego albumu “Dom na skraju niczego” usłyszymy w czwartek (5 grudnia) w Klubie 30 w Lublinie. Początek koncertu o godzinie 20.

Sarius (Mariusz Golling) to polski raper i reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Zadebiutował w 2013 roku albumem „Blisko leży obraz końca”, wyprodukowanym przez DJ-a Eproma. Sukces płyty pozwolił mu stworzyć kolejną, która będzie jedną z najbardziej osobistych w dorobku artystycznym muzyka.

Kartky (Jakub Jankowski) jest polskim raperem, wychowanym w Bytomiu. Od października 2015 roku jest członkiem wytwórni QueQuality, należącej do Quebonafide. W 2009 roku wypuścił album Odkryj pasję, a do Lublina powróci z zupełnie nowym repertuarem.

Bilety na koncert możecie nabyć w cenie 55 zł. Osoby niepełnoletnie powyżej 16 roku życia muszą mieć ze sobą pisemną zgodę rodzica bądź opiekuna prawnego. Poniżej 16 roku życia wstęp na wydarzenie jest możliwy wyłącznie z opiekunem prawnym.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments