Już w najbliższy poniedziałek (1 maja) startuje kolejna edycja Sezonu Lublin. Podobnie jak w ubiegłym roku, akcja przyjmie formę zabawy z nagrodami – za skorzystanie z oferty turystycznej partnerów, mieszkańcy i turyści będą mogli odebrać atrakcyjne gadżety miejskie.

– Serdecznie zapraszam do udziału w tegorocznej edycji Sezonu Lublin. To świetna okazja do poznawania naszego miasta z wielu perspektyw. Dzięki niej mieszkańcy i turyści mogą odkrywać jednocześnie smaki, historię czy walory przyrodnicze Lublina. Do uczestnictwa zachęcam szczególnie młodzież. Z okazji Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 przygotowaliśmy dla młodych dodatkową możliwość zdobycia punktów w zabawie. W ten sposób chcemy zachęcić ich do odkrywania miasta oraz docenić zaangażowanie w realizację tytułu ESM – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i partycypacji.

Tegoroczna 12. edycja Sezonu Lublin potrwa od 1 maja do 31 października br. W tym czasie turyści i mieszkańcy mogą skorzystać z 96 różnorodnych ofert przygotowanych przez 80 partnerów akcji. Uczestnik, który skorzysta z określonych produktów lub usług u partnerów, otrzyma każdorazowo naklejki do zbierania w specjalnym karnecie. Zestaw naklejek będzie można wymienić na miejskie gadżety – 10 naklejek upoważnia do otrzymania butelki próżniowej z oryginalnym grawerem, natomiast za 25 zebranych naklejek uczestnicy otrzymają powerbank o wysokiej pojemności. Nagrody będą wydawane w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3.

Źródło: Miasto Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments