Siła kobiet. Premiera piosenki lubelskiej wokalistki Agnieszki Wiechnik

0
682

Wokalistka pochodząca z Janowa Lubelskiego, Agnieszka Wiechnik zaprezentowała nowy utwór. Siłę Kobiet możemy premierowo słuchać od poniedziałku (26 października).

– Piosenka „Siła Kobiet” jest swego rodzaju hymnem mającym zjednoczyć wszystkie babeczki. Co prawda była pisana kilka miesięcy temu z dozą humoru i przesłaniem dla „kochliwych” panów, ale nie spodziewałam się, że tekst będzie również opisywał obecną sytuację w naszym kraju, gdzie my kobiety jesteśmy pozbawiane swoich praw – podkreśla Agnieszka Wiechnik, wokalistka.

Wokalistka ma również nadzieję, że jej nowy utwór będzie motywacją dla wielu kobiet. – Przestało mi być do śmiechu, bo tekst nabrał nowego znaczenia i mam nadzieję, że słowa „to jest siła kobiet, nie pokonasz jej” czy „siła kobiet w każdej z nas, siłą kobiet jestem ja” będą swego rodzaju motywacją do walki o naszą przyszłość i godne życie. Nie jestem zwolenniczką aborcji, ale są sytuacje nadzwyczajne, w których jest to jedyne wyjście i niech każda kobieta ma prawo wyboru – tłumaczy.

Zdaniem wokalistki największą siłą kobiet jest subtelność, opiekuńczość, ale także odwaga ,by walczyć z niesprawiedliwością. – My kobiety jesteśmy na pozór delikatne, ale kiedy się jednoczymy, to potrafimy walczyć o swoją godność i prawa! Nie chcemy być traktowane przedmiotowo! Kobiety powinny być chronione, a nie napiętnowane – podkreśla.

Nowy utwór wokalistki powstał przy współpracy z producentem MAVOOI, Przemkiem Pukiem oraz Marcinem Szwajcerem. Za video odpowiada Tomek Bielański (Słony Studio). – Utwór można usłyszeć na moim kanale na YouTubie i w serwisach streamingowych: Spotify, Deezer, Tidal – dodaje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments