Katarzyna Nosowska za kilka dni rozpoczyna swoją specjalną jesienną „nietypową trasę niekoncertową” i wraca z wydarzeniem „Zmalowane Wrota”. Lublin będzie drugim z 12 miast, które odwiedzi artystka.

Wokalistka przedstawi widzom swój osobisty projekt, który nazwała „sit down”. Spektakl będzie pierwszym takim wydarzeniem w Polsce i alternatywą dla popularnych stand-upów.

Tym razem na scenie Centrum Spotkania Kultur poznamy wrażliwą stronę Katarzyny Nosowskiej. Artystka wyjdzie ze swojej strefy komfortu, aby podzielić się z fanami swoimi głębokimi refleksjami o życiu. Poruszy tematy dla niej trudne, jak dzieciństwo i coraz częściej idące z nim w parze poczucie pustki i traumy. Wokalistka przedstawi również swój punkt widzenia na relacje międzyludzkie i zastanowi się nad tym, co tu i teraz. Podczas występu nie zabraknie łez wzruszenia, emocji i zabawy. Piosenkarka podkreśla jednak, że to wydarzenie nie dla dzieci.

Katarzyna Nosowska będzie mówić do swoich odbiorców i śpiewać, a wszystkiemu będzie towarzyszyć wyjątkowa oprawa dźwiękowa oraz wizualna.

Spektakl „Zmalowane Wrota” odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur we wtorek (29 października) o godz. 20. Bilety w cenie 99 i 119 złotych są jeszcze dostępne i można je nabyć na stronach – www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt, a także bezpośrednio na stronie Centrum Spotkania Kultur.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kadler Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kadler
Gość
kadler

Ktoś może wybiera się na jej koncert do Krakowa? Są też inne terminy – https://empikbilety.pl/?filters=phrase:katarzyna%20nosowska I jak wypadały wcześniejsze jej koncerty? Jaką miała frekwencję?