SKENDE dołącza do akcji Ratujemy Gastro w Lublinie

0
356

Od poniedziałku (8 lutego) do piątku (12 lutego) będzie można zdobyć voucher na walentynkową kolację przygotowaną przez jedną z lubelskich restauracji. Vouchery ufunduje SKENDE w ramach wsparcia inicjatywy Ratujemy Gastro w Lublinie. Łącznie nagrody otrzyma 50 osób.

Aby wziąć udział w akcji walentynkowej wystarczy podczas zakupów w SKENDE lub IKEA zarejestrować swój paragon (na dowolną kwotę) w strefie walentynkowej i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

W specjalnie zaaranżowanej strefie codziennie przez 5 dni będzie pojawiało się pudełko wypełnione różnymi elementami, związanymi z walentynkami. Zadaniem uczestników jest oszacowanie ilości przedmiotów, które się w nim znajdują konkretnego dnia. Stoisko jest czynne od godziny 12:00 do 20:00. Codziennie nagradzanych jest 10 osób. Lista laureatów publikowana będzie na bieżąco na profilu na SKENDE na Facebooku.

– Chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta i być jego częścią, dlatego zawsze staramy się angażować w życie lokalnych społeczności. Przyłączając się do projektu Ratujemy Gastro w Lublinie, nasi klienci wygrywają vouchery na walentynkowe kolacje, a my wspieramy restauracje – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.

Akcja Ratujemy Gastro w Lublinie #ratuJEMYgastro jest lokalną akcją społeczną, zainicjowaną przez lubelską branżę gastronomiczną. Jej celem jest zachęcanie mieszkańców do korzystania z oferty lubelskich lokali gastronomicznych. Akcja wspierana jest przez Miasto Lublin oraz Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments